Veebipoe WWW.KAAVIAR.EE (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ Kaaviar (registrikood 14143329), asukohaga Tallinn, Ädala 4 10614.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo
Müügitingimused kehtivad: Veebipoest kaupade ostmisel. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale võib lisanduda tasu kauba kättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Makseviisid ja müügivaluuta
Veebipoe müügivaluuta on Euro. Veebipoe makseviisid: pangalingid.

Tellimuse vormistamine 
Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.

  • Eesti pangamaksed: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay
  • Eesti maksa hiljem lahendused: Indivy, Indivy 3, Liisi ID
  • Kniks kinkekaart

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine 
Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti. Kauba transpordib kliendile ukselt ukseni Kaaviar OÜ lepinguliste koostööpartnerite kuller. Tellimused alates 150eur (sis. KM20%) tarnib kaupleja kliendile lisatasuta. Kõigile tellimustele, mille kogusumma jääb alla 150eur (sis.KM20%), lisandub kulleritasu 10eurot tellimuse kohta (sis KM20%). Kauba saatmiskulud, juhul kui need rakenduvad, kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Järgmise tööpäeva jooksul kliendile kauba tarnimise eelduseks on see, et tellimus esitatakse hiljemalt kell 15:00. Järgmiseks tööpäevaks saadetakse kaup kliendile kõikidesse Eesti suurematesse linnadesse ja Tallinna lähiümbrusesse. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 7 tööpäeva jooksul. Erandlikest juhtumitest teavitab kaupleja klienti esimesel võimalusel.

Taganemisõigus 
Kaaviar.ee veebipoes müüdud kaubad on kergesti riknevad. Veebipood ei ole kohustatud müüdud kergesti riknevat kaupa tagasi võtma lähtuvalt võlaõigusseaduse § 53 lg-s 4 loetletud tingimustest. Kui kaup ei vasta tellitule (vale või defektiga asi), on ostja kohustatud sellest kauplejat teavitama esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 24h jooksul peale kauba kättetoimetamist. Ostjal on kohustus vale või defektiga kaubale tagada kauba tootjapoolsed säilitustingimused (toote etiketil märgitud temperatuurivahemik). Vale või defektiga toodet saab tagastada vaid siis, kui see on avamata, originaalpakendis. . Kaupleja ei ole kohustatud asendama ega tagasi võtma tooteid, mille pakend on avatud (välja arvatud kaubad, mis on avanenud transpordi käigus saadud mehaanilise vigastuse tulemusel).

Pretensiooni esitamise õigus
Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt 24 tunni jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@kaaviar.ee või helistada telefonil: 55542858.
Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale. Ostja kohustub tagama ostetud toodetele kauba tootjapoolsed säilitustingimused (pakendi etiketil märgitud säilitustemperatuuri vahemik). Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.
Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis esimesel võimalusel kuid hiljemalt 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine
Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Kaaviar OÜ on isikuandmete vastutav töötleja. Kaaviar OÜ edastab isikuandmeid maksete teostamiseks volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile. Isikuandmeid edastatakse ka veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa. Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine
Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@kaaviar.ee või helistada telefonil: 55542858. Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.