Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.

Kaaviar OÜ

Spetsialiseerume kvaliteetsete kaaviaritoodete pakkumisele jae-, hulgi- ja horeca klientidele. Tootevalik laiub alates tävapärasest pastöriseeritud “regular grade” kaaviarist lõpetades tippkvaliteetsete värskete malossol Oscietra, Beluga ja Sevruga kaaviariga.

Müüme, toome kohale, pakume head nõu.

Lisaks korraldame privaatseid degusteerimisüritusi, kus tutvustame teie valikul kuni 7 erineva tuura liigi ja 14 erineva kvaliteedklassiga kaaviare.

Photo 2-3-17, 2 40 02 pm

VÄRSKE

Meie valikus on värske, pastöriseerimata kaaviar, mis pärineb Põhja-Itaalia puhastel allikavetel kasvatatud tuuralistelt.

Processed with VSCO with 4 preset

EHE

Pakume tuuramarja, mis on toodetud looduslikest liikidest (e. mitte hübriidid), liigispetsiifilsed tunnusmaitsed on säilinud.

2018-01-02 18.00.09

MALOSSOL

Kõige hinnatuma ning puhtama maitsepalletiga on kuumtöötlemata, pehme ja suus sulav malossol kaaviar.

KAAVIAR – DEGUSTEERIMINE

Kaaviari marjatera suurus, struktuur, maitse, värv jm. nüansid varieeruvad sõltuvalt tuura liigist, kala vanusest ja kaaviari tootmistehnoloogiast. Suurim on erinevus enamlevinud pastöriseeritud kaaviari ja delikaatsema värske, st.mitte- pastöriseeritud kaaviari vahel. Ülevaatliku ning küllusliku maitseelamuse saamiseks korraldame soovijatele personaalseid degustatsiooniüritusi, mille käigus võrdleme horisontaalselt kuni 6 erineva tuura liigi ja 14 erineva kvaliteediklassiga kaaviare.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

Võtke meiega ühendust – kas päringu esitamiseks või nõu küsimiseks.

KONTAKT

Kaaviar OÜ reg. 14143329
Paavli 2A Tallinn

Phone +372 55542858

Email info@kaaviar.ee